Comarch ERP - każda firma znajdzie rozwiązanie dla siebie

Systemy Comarch

Program w chmurze do zarządzania małą i mikro firmą. Fakturowanie online, księgowość, magazyn już od kilkunastu złotych miesięcznie. Dostęp również jako aplikaacja na iOS i Android. Współpraca z biurem rachunkowym.

Nowoczesny i zintegrowany program stworzony z myślą o małych i średnich firmach oraz biurach rachunkowych. Dostępny stacjonarnie lub w chmurze w miesięcznym abonamencie.

Najbardzie popularny system ERP dla średnich i dużych polskich przedsiębiorstw. Oferuje rozwiązania dla produkcji i wspiera Przemysł 4.0. Pozwala skutecznie zarządzać handelem hurtowym i detaliczym. Jest wdrażany w firmach usługowych.

Wydajna platforma do zaawansowanych procesów z otwartą architekturą., narzędziami automatyzacji i dostępem przez www. Dedykowany również firmom międzynarodowym i grupom kapitałowym.

Nie wiesz, który system wybrać ? Dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Sztuczna inteligencja (AI) wspiera codzienne procesy biznesowe

Sztuczna inteligencja obejmuje szereg technologii, z których najczęściej używane to uczenie maszynowe, robotyka, przetwarzanie języka naturalnego i widzenie komputerowe. Każda z nich rozwija się niezależnie, jednak w połączeniu z innymi technologiami, danymi, analityką i automatyzacją, AI staje się kluczowym narzędziem wspierającym rozwój i konkurencyjność przedsiębiorstw we współczesnym świecie biznesu.

Obsługa systemu ERP

Sztuczna inteligencja wprowadzana w systemach Comarch ma na celu usprawnienie pracy przedsiębiorstw oraz ułatwienie obsługi systemów ERP przez użytkowników. Wbudowany w systemy Comarch ChatERP, dzięki interaktywnemu interfejsowi w formie czatu, odporności na literówki i rozumieniu kontekstowemu, umożliwia komunikowanie się z systemem w sposób naturalny, podobny do zwyczajnej rozmowy z drugą osobą.

ChatERP to nie tylko szybkie wyświetlanie wyników zadanych pytań, np. wyświetlenie listy firm będących dłużnikami, to również możliwość szybkiego wykonywania zadań w systemie – np. zablokowania transakcji ze wskazanym kontrahentem, wystawienia zamówienia, czy zatwierdzenia faktury. Docelowo narzędzie ma wspierać użytkowników w codziennych obowiązkach również poprzez podpowiadanie jakie zadania należy wykonać w danym momencie lub też proponowanie automatyzacji wykonywania rutynowych czynności.

Oparty o AI ChatERP – ułatwia codzienną pracę w systemie ERP

ChatERP w Comarch Optima – odpowiedz na pytania

ChatERP w Comarch Optima – wykonywanie zadań

ChatERP w Comarch ERP – zdobywanie wiedzy

Logistyka i zarządzanie magazynem

Funkcjonalność prognozowania popytu w oparciu o historyczne transakcje pozwala przedsiębiorstwu zamówić z wyprzedzeniem optymalną ilości towarów i materiałów.

Comarch WMS, przeznaczony do wsparcia pracy kierowników i magazynierów, pomaga lepiej zarządzać magazynem wysokiego składowania. Algorytm AI przewiduje przyszłe zapotrzebowanie na dany produkt, a tym samym zapewnia lepszą alokację towarów i optymalizację poziomu zapasów.

System analizując uprawnienia, umiejętności i historyczną pracę magazynierów przewiduje czas realizacji danego zadania i automatycznie przydziela dyspozycje, tak aby jak najlepiej wykorzystać czas i potencjał pracowników.

Automatyczne sugerowanie faktur cyklicznych w Comarch ERP Optima

Automatyczne działania windykacyjne w Comarch ERP Optima

Automatyczne wyznaczanie spodziewanego terminu płatności w Comarch XL

Comarch ERP XL – wykorzystanie AI w limitach kredytowych

Sztuczna inteligencja w Comarch WMS

Comarch XL – Optymalizacja zatowarowania z wykorzystaniem AI

AI – przypisywanie pakietu dyspozycji na podstawie przewidywanego czasu realizacji

Comarch ERP Optima – Usługa OCR dla Przyjęć Zwnętrznych

Księgowość i finanse

Zastosowanie technologii optycznego rozpoznawania tekstu umożliwia sczytanie kluczowych danych biznesowych z zeskanowanych dokumentów i ich pełną digitalizację. W Comarch OCR odbywa się to za pomocą mechanizmów AI, które wykonują to zadanie szybko i precyzyjnie, a następnie przenoszą rozpoznane dane do odpowiednich miejsc systemu.

Comarch OCR to nie tylko automatyzacja procesu wprowadzania faktur (zarówno dokumentów kosztowych do rejestrów VAT jak i faktur z pozycjami towarowymi), ale również dokumentów magazynowych.

Algorytmy zaszyte w Comarch ERP Optima wykrywają regularność przy wystawianiu dokumentów dla danego podmiotu i na tej podstawie sugerują propozycję zastosowania fakturowania cyklicznego.

AI pomaga także skuteczniej zarządzać płynnością finansową, wyznaczając spodziewany termin płatności, wyliczając w sposób automatyczny limity kredytowe oraz odpowiedni rating dla kontrahenta. Również proces windykacji może być w pełni zautomatyzowany – od tworzenia, zatwierdzania, wysyłania wezwań do zapłaty po generowanie not odsetkowych, blokowanie sprzedaży, czy skierowywanie spraw do zewnętrznej windykacji.

Procesy produkcyjne

Systemy Comarch ERP XL i Comarch ERP Enterprise zapewniają wsparcie w automatycznym planowaniu i harmonogramowaniu produkcji. Dodatkowo, przy pomocy mechanizmów AI system potrafi automatycznie wyliczać zapotrzebowanie na materiały i wyroby, co znacznie usprawnia proces zaopatrzenia.

Zbieranie danych z hali produkcyjnej za pomocą platformy Comarch IoT daje jeszcze większe możliwości, np. rejestracji awarii, automatycznego przeplanowania produkcji po zarejestrowaniu przestoju maszyny, czy zaplanowania zlecenia naprawy po przekroczeniu norm parametrów maszyny, częstotliwości drgań lub temperatury.

Comarch IoT System zaawansowanego zarządzania produkcją

Comarch APS – zaawansowane planowanie produkcji

One Support Gotowy na zmianę?

Gotowy na zmianę?

Prawa autorskie © 2024 One Support.