OneBI AutoStacja

AutoStacja firmy Softvig jest jednym z najpopularniejszych systemów wykorzystywanych w sieciach dealerskich na terenie całej Polski. Program wykorzystywany jest w sieciach 12 Importerów:

VOLVO

Ford

KIA

Skoda

Hyundai

Suzuki

SEAT

AUDI

HONDA

Volkswagen

Porshe

Mitshubishi

Nasze rozwiązanie klasy Business Intelligence dedykowane dla systemu AutoStacja, rozszerza jego możliwości o niespotykane do tej pory możliwości tworzenia analiz i raportowania.

 

Korzystając z naszego rozwiązania zapomnisz o sztywnych raportach i długim oczekiwaniu na dane. Zapomnisz o informacjach niespójnych i niejasnych!

W obecnych czasch szybki dostęp do rzetelnej informacji jest niezwykle ważny. Rynek wymusza na dealerach samochodowych bieżącą kontrolę kosztów, oraz sprawne monitorowanie rentowności. Kluczowym aspektem staje się dobranie odpowiedniego narzędzia umożliwiającego tworzenie zaawansowanych raportów bazujących na danych przechowywanych w systemach przedsiębiorstwa. Narzędzie to powinno aktywnie wspierać podejmowanie decyzji zarówno strategicznych – przez kadrę zarządzającą, jak również mniej kluczowych – podejmowanych w codziennej pracy, przez pracowników niższego szczebla.

OneBI AutoStacja umożliwia wielowymiarową i dynamiczną analize danych dotyczącą pracy serwisu, magazynu, działu sprzedaży. Możliwe staje się zbadanie rentowności podejmowanych działań, oraz ocena ich skutków.

 

 

OneBI AutoStacja moduły - sprzedaż, zlecenia, magazyn, RCP, zamówienia zakupu, zamówienia sprzedaży,

 

DOSTĘPNE MODUŁY:

 • Sprzedaż
 • Zlecenia – czasy
 • Zlecenie – przyjęcia, wydania
 • RCP
 • Magazyn – stan bieżący i historyczny
 • Zamówienia zakupu
 • Zamówienia sprzedaży

OneBI AutoStacja tabela przestawna

 

JAK RAPORTUJEMY:

 • Dashboardy zarządcze
 • Tabele przestawne
 • Raporty przedefiniowane
 • Subskrypcja za pomocą wiadomości email
 • Interfejs do wprowadzania danych zewnętrznych
 • Interfejs do automatycznego zaciągu danych

Wszystkie powyższe elementy dostosowujemy do Twoich wymagań.

NIEKTÓRE Z KORZYŚCI KTÓRE OTRZYMASZ WYBIERAJĄC OneBI AutoStacja

BIEŻĄCY WGLĄD W SYTUACJĘ W ORGANIZACJI I GRUPIE - Orzymasz narzędzie dzięki któremu Ty i pozostałe osoby będziecie mogli na bierząco kontrolować sytuację w swojej organizacji. Zarówno w poszczególnych oddziałach i spółkach, jak i w całej grupie. JEDNO ŹRÓDŁO INFORMACJI DLA WSZYSTKICH - Każda użytkownik będzie korzystał z tego samego źródła danych, jednakże jego dostęp zostanie ograniczony do ściśle określonego wycinka. MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA I ANALIZOWANIA DANCYCH POCHODZĄCYCH Z RÓŻNYCH SYSTEMÓW - One BI Auto Stacja możemy połączyć z danymi z innych systemów. Dzięki temu możliwe stanie się tworzenie raportów przecinających wiele obszarów. WERYFIKACJA DANYCH PRZEZ CAŁĄ ORGANIZACJĘ - Ponieważ wszycy będą korzystać z tego samego źródła, zyskasz pewność, że dane na których pracują przedstawiają te same poprawne wartości. SZYBKIE PODEJMOWANIE DECYZJI - Z uwagi na łatwość dostępu do rzetelnych informacji, szbykie podejmowanie decyzji stanie się prostsze dla pracowników każdego szczebla. OBNIŻENIE KOSZTÓW I CZASOCHŁONNOŚCI TWORZENIA RAPORTÓW I ANALIZ - Wyciąganie informacji z systemu Auto Stacja stanie się prosze i szysze. Każdy będzie w stanie stworzyć raport w oczekiwanej formie. OSZCZĘDNOŚĆ CZASU - Dzięki automatycznemu generowaniu raprtów i dostarczaniu ich do wskazanych osób, wskazane osoby będą w stanie natychmiast reagować na zaistniałe zmiany.

OneBI AutoStacja zostało zaprojektowane w taki sposób, aby wspierać podejmowanie codziennych decyzji przez każdego użytkownika, niezależnie od posiadanego stanowiska.

Możliwość łączenia danych pochodzących z różnych instalacji systemu AutoStacja w jednym źródle danych, sprawi że raporty i analizy będą przedstawiały kompleksową wiedzę na temat sytuacji w przedsiębiorstwie.

Połączenie danych z pozostałych systemów organizacji, sprawi że możlwie stanie się szybkie i sprawne podejmowanie globalnych decyzji a problemy z którymi borykają się zarządzający sieciami dealerskimi będą rozwiązywane na bieżąco.

One Support Gotowy na zmianę?

Gotowy na zmianę?