Aktualności

System do fakturowania z obsługą JPK za darmo

Od 1 stycznia 2018 roku, wszyscy Mikro-przedsiębiorcy mają obowiązek generowania JPK – Jednolitego Pliku Kontrolnego. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom przedstawiamy ofertę specjalną – system do fakturowania za darmo przez 12 miesięcy. Do tego wszystko w chmurze!

Będąc Mikro-przedsięborcą od 1 stycznia 2018 roku będziesz mieć obowiązek generowania pliku JPK. W związku z tym potrzebujesz programu, który Tobie to umożliwi. Zwykły Excel nie będzie w tym przypadku pomocny.

Chcąc Państwa wesprzeć przygotowaliśmy specjalną bezpłatną ofertę: 

  • Pakiet Faktury + Księgowość Comarch ERP XT na okres 12 miesięcy 
    lub
  • Pakiet START Mikrofirma Comarch ERP Optima
ERP XT - multidevice

Cechy systemu: 

Szybkość obsługi

Oszczędzaj czas i z łatwością prowadź biznes. Niezawodne oprogramowanie księgowe, dzięki któremu rozwiniesz swoją firmę i zadbasz o bezpieczeństwo danych – system sprawdzony przez tysiące przedsiębiorców. 

 

Mobilność

  • Aplikacje mobilne dostępne są w sklepach Google Play i App Store – Skorzystaj z aplikacji internetowej i aplikacji mobilnych do wystawiania faktur lub rozliczania wydatków z dowolnego miejsca na świecie, 24 godziny na dobę. 
  • Wielu użytkowników – Utwórz konta dla pracowników oraz przydziel każdemu pakiet, zgodny z obszarem którym się zajmuje. 

Zgodność z przepisami

Działaj zawsze zgodnie z przepisami. Zespół specjalistów Comarch ERP XT na bieżąco monitoruje zmiany w przepisach. Dzięki temu masz pewność że wszystkie funkcje zawsze działają zgodnie z polskimi przepisami. 

  • Sam wygeneruj plik JPK – Jeżeli chcesz samodzielnie składać deklaracje do urzędu, Comarch ERP XT automatycznie przygotuje i sprawdzi poprawność pliku JPK, na podstawie wystawionych dokumentów handlowych. 
  • Poproś o pomoc księgowego – Jeżeli chcesz, aby w Urzędzie Skarbowym reprezentował Cię profesjonalny Księgowy, zleć prowadzenie księgowości jednym kliknięciem, bezpośrednio z programu. 
One Support Gotowy na zmianę?

Gotowy na zmianę?