Comarch ERP XL

Comarch ERP XL to rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP, który charakteryzuje się elastyczną budową modułową. Funkcjonalności systemu zgrupowane są w kilkunastu współpracujących z sobą obszarach. Optymalna konfiguracja i ilość modułów dobierana jest na podstawie wnikliwej analizy potrzeb i specyfiki funkcjonowania firmy. Oprócz wersji serwerowej system dostępny jest również w modelu SaaS (Software as a Service), w którym Comarch ERP XL jest oferowany za pośrednictwem zdalnego dostępu internetowego.

Dzięki możliwości swobodnej rozbudowy o kolejne obszary wraz z rozwojem przedsiębiorstwa Comarch ERP XL jest najczęściej kupowanym systemem klasy ERP w Polsce, z którego korzysta obecnie ponad 5000 przedsiębiorstw z różnych branż.

Comarch ERP XL laptop

Modułowy system ERP

Modułowość systemu Comarch ERP XL umożliwia optymalne dopasowanie funkcjonalności do aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa już podczas wdrożenia. W późniejszym czasie możliwa jest jego rozbudowa o kolejne, dotychczas nie używane obszary.

Poznaj dostępne moduły i wybierz optymalny zestaw rozwiązań

Produkcja

Od technologii, przez planowanie, po realizację i rozliczenie – system do zarządzania produkcją

 

Zarządzasz firmą produkcyjną?

 

Bez względu na to, czy zajmujesz się produkcją seryjną, czy jednostkową, dyskretną lub procesową, prowadzisz działalność projektową lub realizujesz prostą kompletację, oferujemy Ci narzędzia dostosowane do Twoich potrzeb.

 

Dzięki temu, że Comarch ERP XL spełnia najwyższe standardy, możliwe jest także usprawnienie procesów okołoprodukcyjnych istotnych dla samej produkcji, jak choćby zapewnienie na czas dostępności surowców czy półproduktów lub też, w odpowiednim momencie, informacja o ich braku.

Handel i dystrybucja

Od zakupu towarów, przez planowanie łańcucha dostaw, logistykę po realizację, rozliczenie rentowności

 

Zarządzasz firmą handlową?

 

Wraz z systemem Comarch ERP XL zyskujesz pełne wsparcie procesów z obszaru handlu i dystrybucji, zarówno od strony sprzedażowej (realizacja transakcji, wiele dostępnych kanałów prowadzenia sprzedaży, obsługa za pośrednictwem sieci detalicznej), jak i od strony zakupowej (zarządzanie procesami i dokumentami zakupu).

 

Dzięki rozwiązaniu CRM dostępnemu w ramach Comarch ERP XL możesz swobodnie budować własną bazę wiedzy o klientach oraz prowadzić do nich uporządkowane działania o różnym charakterze.

Usługi, serwis i remonty

Od kalkulacji, przez ofertę, harmonogram realizacji, rozliczenie rentowności

Zarządzasz firmą usługową?

Działalność usługowa, serwisowa i remontowa może polegać na ewidencji i realizacji zleceń serwisowych świadczonych dla zewnętrznych podmiotów (np. serwis wyrobów własnych sprzedanych klientom w ramach obsługi posprzedażowej) jak również w obrębie przedsiębiorstwa (np. utrzymanie ruchu). W jednym i drugim przypadku system Comarch ERP XL udostępnia narzędzia realizacji procesów typowych dla obszaru serwisowego.

Poznaj firmy, które wybrały system Comarch ERP XL

Branże i rynki, w których Comarch ERP XL sprawdzi się wyśmienicie

RTV/AGD

IT, Automatyka

Mięsna

Rolno-spożywcza

Budowlana

Kosmetyka

Motoryzacyjna

Stolarka

Chemiczna

Meblarska i drzewna

Odzieżowa, obównicza

Grzewcza i sanitarna

Elektryczna i elektroniczna

Metalowa, maszynowa

Poligraficzna, papierowa

Transport i spedycja

One Support Gotowy na zmianę?

Gotowy na zmianę?